Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Nasze Portale społeczności

Renault Scenic - części zamienne

Specjalizujemy się w dostarczaniu oryginalnych części do francuskich samochodów, a jedną z takich opcji jest zakup przygotowanych przez nas elementów do Renault Scenic drugiej, a także trzeciej generacji. Są to niekiedy produkty uniwersalne, które mogą bez problemu funkcjonować w różnych rodzajach aut pochodzących znad Sekwany i można je zastosować chociażby także do modeli Megane, Master czy Laguna, także o zróżnicowanych pojemnościach silników, w zależności od konkretnego elementu, który dostępny jest w sprzedaży.

Charakterystyka części Renault Scenic

Wśród sprzedawanych przez nas elementów do francuskich aut można przede wszystkim wybrać opcje pozwalające na bezpieczne zatrzymywanie auta. Są to zarówno klocki, jak i tarcze hamulcowe, w wersji na przód, jak i na tył pojazdu. Poza tym sprzedajemy również takie części do Renault Scenic, jak chociażby przewody przelewowe wtrysków oraz śruby mocowania wału. Do oferty przeznaczonej konkretnie do tego modelu auta należą też filtry kabinowe, a także paliwa.

Nasza firma działa w Polsce już od kilku lat i zajmuje się sprzedażą oryginalnych części do samochodów marki Renault, Opel oraz Nissan. Od samego początku działalności współpracujemy z renomowanymi producentami podzespołów, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów przede wszystkim pod względem jakości wykonania oraz konkurencyjnej ceny. Gwarantujemy fachową obsługę i stałą dostępność części, dzięki której wszelkie czynności naprawcze mogą zostać przeprowadzone w niezwykle krótkim czasie, bez konieczności długiego oczekiwania na podzespoły.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z kilkoma firmami kurierskimi, a oprócz tego dysponujemy także własnym transportem. Między innymi dzięki temu złożone zamówienie może zostać zrealizowane nawet w ciągu 24 godzin. W ramach prowadzonych działań oferujemy części, takie jak zawory EGR, dmuchawy nagrzewnicy, sterowniki, filtry i nakrętki.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Biuro czynne:

od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00-15:00

biuro@grupajara.pl

tel. 514-314-621 * 531-975-155

  • Dodaj link do:
  • facebook.com