Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Nasze Portale społeczności

PHU Grupa Jara oryginalne części Trafic Master

Nasza firma działa w Polsce już od kilku lat i zajmuje się sprzedażą oryginalnych części do samochodów marki Renault, Opel oraz Nissan. Od samego początku działalności współpracujemy z renomowanymi producentami podzespołów, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów przede wszystkim pod względem jakości wykonania oraz konkurencyjnej ceny. Gwarantujemy fachową obsługę i stałą dostępność części, dzięki której wszelkie czynności naprawcze mogą zostać przeprowadzone w niezwykle krótkim czasie, bez konieczności długiego oczekiwania na podzespoły.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z kilkoma firmami kurierskimi, a oprócz tego dysponujemy także własnym transportem. Między innymi dzięki temu złożone zamówienie może zostać zrealizowane nawet w ciągu 24 godzin. W ramach prowadzonych działań oferujemy części, takie jak zawory EGR, dmuchawy nagrzewnicy, sterowniki, filtry i nakrętki.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Biuro czynne:

od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00-15:00

biuro@grupajara.pl

tel. 514-314-621 * 531-975-155

  • Dodaj link do:
  • facebook.com